Onarıcı ve Leke Giderici Krem

Son zamanlarda genç / yaşlı hemen her kesin korkulu rüyası haline gelen cilt lekeleri, sağlık açısından herhangi bir olumsuzluk yaratmıyor olsa da görünüm açısında bireyleri rahatsız edebilmektedir. Çoğu kez güneşin zararlı ışınlarından kaynaklı olarak meydana gelen cilt lekeleri, melanin pigmentinin aşırı üretimi veya düzensizliği sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Güneşe maruz kalmanın yanı sıra hormonal değişiklikler, bazı ilaç tedavileri, akne, sivilce, cilt enfeksiyonları, sedef hastalığı, kimyasal maddeye maruz kalma, alkol ve sigara tüketimi, yara izleri ve kalıtsal faktörlerde cilt lekelerinin oluşumuna neden olan başlıca etkenler arasında yer almaktadır. Birçok birey bu gibi durumlar karşısında vücudunun çeşitli bölgelerinde meydana gelen cilt lekelerini nasıl yok edeceğini araştırırken uzmanlar tarafından geliştirilen yepyeni leke giderici krem Uraw Aydınlatıcı Krem tüm sorunlarınıza cevap olacak!

Cilt Lekeleri Neden Olur?

Çoğu kez güneşe maruz kalma, genetik faktörler, kirli hava, kimyasal maddeye maruz kalma, yanlış kozmetik ürün kullanımı, hormonal etkenler gibi nedenlere bağlı olarak meydana gelen cilt lekeleri, melanin adı verilen ve cilde rengini veren pigmentin düzensizliği sonucunda ortaya çıkmaktadır. Melanin, melanosit hücrelerinde yer alan amino asit tirosinden türetilen bir polimerdir. Cildimizin üst tabakasında bulunan melanosit hücreleri, melanin üretildikten sonra diğer cilt hücrelerine yayılmaktadır. Bu da cildimize eşit bir renk veren ten rengimizi oluşturur. Ancak cilt lekelerinin oluşumunda melanin üretimi aşırıya kaçabilir veya düzensiz dağılım gösterebilir. Bu gibi durumlarda kişinin ten rengine bağlı olarak aşırı kahve veya aşırı açık kahve tonlarında lekeler belirebilir.

Cilt Lekeleri Nasıl Geçer?

Yüzde, ellerde, kollarda, omuzda, sırtta ve göğüste sıklıkla görülen cilt lekeleri, evde basitçe uygulayabileceğiniz aydınlatıcı krem sayesinde kısa sürede kesin çözüme kavuşabilir. Uzunca bir süredir yapılan çalışmalar sonucunda araştırmacılar Symwhite Plus maddesi, VC-IP, Crocus Crysanthus Extract gibi bileşenlerin lekelerin açılmasına yardımcı olabileceğini söylemektedir. Aynı zamanda alternatif tıbbın yüzyıllardır tercih ettiği çeşitli bitkisel özütlerde cilt lekelerinin azalmasına destek olabilir.

Cilt Lekelerine Kesin Çözüm: Uraw Aydınlatıcı Krem

Uraw Aydınlatıcı Krem, cilt lekelerinden muzdarip bireylere çözüm olan eşsiz bir üründür. Özellikle her ten rengine sahip bireylerin kullanımına uygun olmasıyla bilinen bu eşsiz leke giderici krem, içeriğindeki Symwhite Plus maddesi sayesinde melanin sentezinde azalma sağlayarak ciltte aydınlatıcı bir etki yaratmaktadır. Öte yandan alternatif tıbbın yüzyıllardır cilt sağlığında tercih ettiği baobab yağı sayesinde güneşin ve çevresel etkenlerin verdiği cilt hasarının onarılmasına yardımcı olurken çiğdem çiçeği sayesinde kolajen elastin sentezini uyararak cilt yapısının yenilenmesine destek olur.

Uraw Aydınlatıcı Leke Kremi İçeriği

Symwhite Plus, VC-IP, Shea yağı ve Badem Yağı, nar ekstratı, Alfa Bisabolol, Baobab Yağı, Limon Çekirdeği Yağı, Crocus Crysanthus Extract

Symwhite Plus: Çam ağacından elde edilen pinosylvin’den ilham alınan ‘Phenylethyl Resorcinol’ ve ‘Bisabolol’ içerir. Bu iki kombinasyon melanin sentezinden azalma sağlayarak, cilt üzerinden aydınlatıcı etki gösterilmesine olanak sağlar.

VC-IP: Tirozinaz enzimini inhibe ederek, melanin sentezinin düzenli olmasına yardımcıdır. Bu şekilde beyazlatıcı ve aydınlatıcı etki gösterir.

Baobab Yağı: E vitamininden ve antioksidanlardan zengin içeriğe sahip buğday, güneşin ve çevresel etmenlerin etkisi ile yıpranmış cilt dokusunun yenilenmesine ve nemlendirilmesine yardımcı olur.

Limon Çekirdeği Yağı: Cilt dokusunu sıkılaştıran ve cildin dengeli bir renk tonuna sahip olmasını sağlayan limon çekirdeği yağı, diğer aktiflerin etkilerini arttırarak, portakal kabuğu görünümünün giderilmesinin ardından daha sıkı bir cilt dokusunun elde edilmesine yardımcı olur.

Crocus Crysanthus Extract: Gençliğin ve güzelliğin sembolü olan Çiğdem çiçeğinden elde edilen etken madde, kolajen elastin sentezini uyararak cilt yapısının yenileyerek düzenlenmesine yardımcı olur. Hücreler arası iletişimi kolaylaştırarak cildin yenilenme sürecinin hızlanmasını destekler.

Related Articles

Yağlı Cilt Bakımı ve Sivilceli Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır?

[email protected]

Kadın Tipi Saç Dökülmesi (Androjenik Alopesi) Nedir?

[email protected]

Saçlarınızda Yağ Yerine Kullanabileceğiniz 5 Doğal Nemlendirici

[email protected]

Yorum Yap